Výsledky vyhledávání

O makléři

Roman Láner, realitní makléř Next Reality

V dnešní době není jednoduché najít kvalitního makléře, který vás provede celým procesem nákupu, prodeje a pronájmu nemovitosti, pomůže překonat všechny překážky a skryté nástrahy. Velmi dobře si uvědomuji, že prodej nebo nákup domu či bytu je pro spoustu z nás výjimečnou událostí, při které nechceme udělat chybu. Proto bych vám rád nabídl svoje služby.

Jsem realitním specialistou nákupu a prodeje nemovitostí na klíč. Specializuji se na Olomoucký kraj, díky čemuž mám detailní přehled o lokálním realitním trhu. Nabídka mých služeb obsahuje komplexní péči při nákupu či prodeji vaší nemovitosti. Individuálně a s veškerou vážností přistupuji ke každému klientovi. Vypracuji vám individuální nabídku na odkup vaší nemovitosti nebo najdu nemovitost dle vašich představ.

Nezastupitelnou roli v nabídce mnou poskytovaných služeb hraje společnost NEXT Reality – jedna z nejvýznamnějších realitních kanceláří v ČR. Díky zázemí silného partnera můžou i moji klienti využívat výhody, které by pro ně jinak byly těžce dosažitelné. Namátkou jmenuji výhodné finanční služby – hypotéky, poradenství, vyplácení exekucí atd., služby právního poradenství, pojištění nemovitostí atd.

Budu rád, když vás o svých kvalitách na realitním trhu, zkušenostech v oblasti prodeje a znalostí olomouckého regionu přesvědčím osobně.

 

Hodnocení klientů

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Romanovi Lánerovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Olomouci. Jeho přístup byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.

Kamil Zdráhal

Patřím také mezi spokojené zákazníky. Využila jsem Vaši realitní kancelář a služby pana Lánera již podruhé a v obou případech vše proběhlo rychle a nebyl jediný problém ohledně vyhotovení a podpisu smluv. Spolu s panem Lánerem a panem Dohnalem jsme vyřešili i malý problém s nespokojenou zájemkyní, která svým přístupem k obchodu byt nakonec nedostala. Vše proběhlo k mé spokojenosti. Děkuji a doporučuji.

A. Partschová

Profesionální, zároveň ale i přátelský přístup, rychle a bezproblémové jednaní. Pana Lánera jako makléře určitě doporučuji.

Hana Procházková

Přes problémy se změnami zastupující osoby, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Máme v úmyslu další investice a tak asi využijeme znovu pana Lánera.

Partschová

Porovnat